Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Maffia

    tag

    válasz jugeen #1961 üzenetére

    miféle túllihegés? nem olvasom a kezdetek óta a topicot, de az utobbi időben semmi negatívum tullihegés nem volt....
    mindössze annyi ''negatívumot'' olvastam, hogy játékok alá még elég a Core 2 achitektura is... jómagam is ezt láttam több oldal tesztjétől, de akkor tudod mit? cáfold meg ezt kérlek, ha már ennyi processzor a rendelkezésedre áll.... mehet is akkor valami azonos órajelen... 965 vs qx9770 vagy 920 vs q9450, rád bízom, csak azonos órajel legyen... dual channel vs. dual channel 1333mhz és dual vs triple channel 1333 teszt is lehetne, mert még te se nagyon szoltál hozzá érdemben.... az a winrar eredmény meg tényleg szép, de az emberek nagyrésze itt (99%) nem fog extreme tuningolni, mert ez itt a ph nem az xs :U
    valami 24/7 eredménynek sokkal jobban tudnánk örűlni, és szerintem itt most majdnem mindenki nevében beszélek.... erre mérget mernék venni!
    nem akarok haragot, és ezt most ne is vedd beszólásnak, sértegetésnek, csak te se nagyon csináltál még eddig semmit, csak irogattad az ehhez hasonló kommentjeidet...

    ha lesz teszt, előre is köszönöm, és más nevében is!

    Achill3uS
    ha ugyanolyan kategoriát számolunk valoban nem lesz nagy különbség, de azt is nézd, hogy core 2-nél még mindig ott a választási lehetőség... ott a sokkal olcsobb ddr2, ott a sokkal olcsobb 20-50k-s alaplapválaszték, több chipset közül lehet választani, és sokkal olcsobb maga a cpu is!
    Core I7-mél egyelőre egyiket sem lehet választani! meg van kötve a kezed, ddr3-at kell venni, x58-at kell venni, ami minimum 70k, 920 a legkisebb proci ami szintén minimum 70k ha nem több... és azt ne mond, hogy az i7 rendszer %-ban annyival gyorsabb, mint amennyivel többe kerűl... mert rendben van, rog lap vs rog lap között árban nincs akkora kül. de itt a legtöbben nem is 50k-s lapokat választanak... sokan elvannak a q6600, q9300-al meghuzva 3,6-ra és amire nekik kell a gép arra bőven elég... az i7 se gyorsítana sokat...
    abban is egyetértek veled, hogy ott van az off topic, de miért ne lehetne kitárgyalni az árakat, ár/teljesítményt is és azt, hogy kinek mennyire éri meg?

    Ha már az extrém hűtéses tesztjeiteket benyomjátok, akkor ennek is ugyanúgy helye van itt! szerintem utobbi még jobban és érdekli itt az emberek 99%-át, ettől függetlenűl várjuk a szép eredményeiteket is, de ha egy átlag júzer bele olvas a topicba őt ugyanúgy NEM FOGJA ÉRDEKELNI az extreme tuning SEM... :U béke

Új hozzászólás Aktív témák