Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz MPowerPH #16853 üzenetére

    Szívesen. Ez a legkevesebb (és legtöbb), amit tehetek érted. :)

    dime27: Én 15X220-ig teszteltem anno, de az végig stabil volt. Följebb nem néztem, leginkább azért, mert egy 21x162-vel sokkal kevesebbet fogyaszt a gép, ráadásul még a szorzó-szabályozás is megmarad. Tesztnek persze jó, ha kipróbálja az ember, a legjobb meg az lenne, ha mondjuk stabilan menne egy 21X220 (vagy legalább 20X), hiszen akkor OK a takarékosság is (relatíve). :DDD

    Van 1.53.1 CPU-Z, lehet nézni, megmaradnak-e a MegaGigaHz-ek. :P (Az 1.53 jelölés ellenére már 1.53.1)

    Qru: Már a Nero Vision-nek nem mindegy, hogy 4x65%-on, vagy 6x65%-on megy, mert vannak ilyen rafinált progik, hogy 4 szálon sem foglalnak több erőforrást, így 8-on erősen javul a teljesítményük, ami egy összeszerkesztett videofilm kódolásánál a kódolási idő 30-40%-os csökkenését is eredményezheti, mindemellett nem kell tuning a sebességhez, ergo ez több megtakarítást jelent.

    tom_tol: Csak nyomj egy LinX-et, majd meglátod, miről beszéltem. Nézek oda, aztán azt látom a CPU-Z ablakban, hogy 8GHz-en megy a proci, de volt 151X szorzóm is. :P (W7 alatt volt x64 CPU-Z.

    Qru: Ezt bírom az i7 tulajokban :) , azt mondják, á, elég nekem a 3.8GHz, otthon meg egész álló nap próbálják stabilizálni a 4GHz-et. :P :D Akkor miért nem elég egy laza, alulfeszelt 3.4-3.6GHz? :F

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák