Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz katt777 #13994 üzenetére

    Az nekem pont nem hiányzik, mert nem a lappal szabályoztatom a ventiket, ezért az nekem nem szempont. Viszont az egyszerű "Plug&Play" működés igen, amit most a több napja tartó szívások árán sem vagyok képes megvalósítani. Annyi mindent próbáltam már, hogy sztem nem user error van. Főként hogy itt ugye az össznépi brainstormingnak hála kb (ezúton is kösz mindenkinek érte!) mindent kipróbáltam/tunk.
    Viszont ez a Giga bios-os hozzáállás erősen hasonlít az ATi driverekre (Te aztán igazán érted a párhuzamot :K ).
    A legjobban az dühít, hogy nem egy fixaideáltként rögzül tuning beállítás nem megy (elvégre minden lapból van rosszabbul húzható darab ami elfogadható/el tudok fogadni), hanem pusztán a gyári órajelet szeretném stabilan elérni. Úgy gondolom ha ez ember 100k-ért vesz lapot meg ram-ot az alapvető elvárás hogy menjen gyári órajelen stabilan. Jó nyilván nem lehet minden lap és ram kompatibilis egymással de egy ilyen felsőkategóriás jó nevű (jelenleg kvázi high-end) lapnál/gyártónál elvárható lenne, hogy a híresebb gyártók moduljait belepróbálják, főleg, hogy a GB azért nem egy tőkeszegény cég. Nem hiszem, hogy ez a pár ram kit (OCZ, G.Skill, stb). vágná földhöz őket anyagilag. Aki ilyen lapot, meg ennyit kült deszkára az valószínűleg úgy sem V-data szintű ramot vesz.
    Ezek után a GB és az OCZ is felkerül(t) a halál listámra. :D

    Uzmany: Arra most már nem lesz időm sztem péntekig. 18-as szorzóval még megnézem este azért. Úgy se bírja 10 percnél tovább. :D 7végén végső esetben bepróbálom az újabb biost, ettől rosszabb már nem nagyon lehet alapon. Ha úgy sem, akkor csere lesz. Ezért jó ha az ember kvázi saját magától vásárol (lsd: aláírásom). ;]

    mod: Jah és hogy a panaszáradat ne érjen véget (nem menekültök ;] ): ez a lap úgy visít mint állat boot közben. Szerencsére csak akkor, különben már kivágtam volna az ablakon. :D

    [ Szerkesztve ]

    #nincsbennetarcsi

Új hozzászólás Aktív témák