Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz Ottoka #1317 üzenetére

    szerintem 1-2 hét és itt a AMD új server procija, attól okosabbak leszünk, addig felesleges vitázni míg nincs érdemi teszt, a server procijuk tetszik a gyártóknak :R

    mindenesetre nem temetném az AMD-t a deneb egyes hírek szerint 20% más hírek szerint 35%-kal lesz gyorsabb a phenomtól, ha kiadják 3,6ghz-en a denebet befoghatja simán az 940-es vagy a 965-öst, ki tudja? az is lehet h mivel tudják úgyis lassabb procit tudnak csinálni, rámennek az órajelre, igazából nem lehet tudni, az Rv770-est is temették ezerrel, oszt mégis sokkal többen veszik, akárki akármit mond, lehet itt is ez lesz ;)

    ha 50K-ért adnak egy magas órajelű denebet, onnantól kábé <40K lenne nekem a gépcsere(ram+ hűtő marad, alaplapcsere néhány ezres, eladnám az E5200-ast), ha i7-re akarnék váltani az minimum 200K(jó hűtő, lap, ramok, proci), ezekben a válságos időkben simán lehet az olcsó AMD a nyerő, azt pedig valljuk be h milyen gyönyörűen tömörít az nembiztos h sokakat lázba hoz, ellenben néhány +FPS talán :U :R

    jugeen: pont ezzel próbáltam lezárni, kijön a teszt és kész, addig felesleges dobálózni

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák