Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz Zé_Mester #10953 üzenetére

    Zé_Mester :: értem mit szeretnél , de figyeld az én példámat....:::
    van két darab kocsi.. az eggyik egy Opel astra 1.6 a másik egy BMW 316i.
    mindkettöt közel azonos menetteljesitméynü 1.6 literes benzines motorral szerelik..
    az Opel 4millába , a BMW 6 millába kerül, pedig nagyjából egyforma erösek...
    ha az árat nézzük, akkor 6 milláért már veszek egy 2.2liter -s Opel-t, aminek jobb a teljesitméyne az azonos áru BMW-vel.... tehát u.azért a pénzért van egy erösebb kocsim....

    Ha az AMD lenne most piaci elönyben akkor lehet hogy ö adná drágábban a cuccát és az Intel meg olcsóbban..... ezért nem igazán jó ez az árösszehasonlitás hogy ki és mit mennyiért ad jelenleg...

    (#10954) old gray :: tényleg nem értelek, senki semilyen hadjáratot nem inditott ellened... ahogy nézem csupán én válaszoltam egy pár sorban, érvekkel a felvetett dolgodra.. erre te megbotránkozva elkezdesz miket megkérdöjelezni mit látunk hitelesnek és mit nem... valamint az AMD procit véded és reklámozod a Core i7 topikban, aminek semmi értelme.... én se megyek át az AMD topikba, reklámozni a core i7-t hogy az igen is jó..... érdekes, csak én tartom tiszteletben ezt a dolgot ? te nem ? mondtam is egy szóval hogy nem jó az AMD ? (nemmondtam)

    "erre ti keresztes hadjáratot indítottatok, mert fáj nektek, hogy milyen jól szerepel a 955BE játékokban. lol "
    gondolhatod mennyire fáj ez a core i7 tulajoknak... :D
    "Én nem vagyok sem inteles sem amd-s," dehogynem, AMD-s vagy , ezért vagy itt , és hittéritöt játszol... ha nem az lennél hanem semleges,, akkor nem ilyeneket irnál...
    ha ez megnyugtat, akkor én aztmondom neked hogy tényleg nagyon jó az AMD , le a kalappal, tud csinálni klassz procikat :)
    kérlek csak a topik témájával kapcsolatban irj ide, ellenkezö esetben flame és OFF-nak minösül, amit a moderátorok segitségével töröltetünk a topikból...
    köszönöm megértésedet :R

Új hozzászólás Aktív témák