Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz kali #187 üzenetére

    A második felével most gyak. beismerted, hogy nincs igazad. Kitérni a témából nincs értelme. A számozott modellek a Honornak a flagshipjei, és közel vannak minden évben a csúcshoz. Igenis elvárható, hogy megkapják a 2 fő verziót.

    GPU turboról akkor beszéljünk ha megvalósult....
    "A P8 régi, azóta változott a gyártó hozzáállása," nem így látom. Íppek három éves, tényleg nagyon régi. Ha nem 8-9-10 havonta f@sná a gyártó az új készülékeket "csúcs" néven az aktuális SoC és az elavult tavalyi grafikus egység társaságában, akkor nem menne a régizés és lehetne maradandót alkotni lásd S7, O+ 3 / 3T.

    Arról nem beszélve, hogy régen jó volt a gyártott minőség, most ? Fos. H8 2.-jára megy szervizbe ha lesz időm hétfőn leadni. Apám P9-e már 3x volt. P8 lehúzta a 2 évet úgy, hogy karcmentesen fekszik a fiókba. Sőt még egy hibátlan P7 is fekszik az éjjeliben. Régen tényleg minden szebb és jobb volt (3 éve? :DDD ) Mindkét említett telo a jó tapasztalat miatt lett véve. Többet nem esünk ebbe a hibába.

    Hozzáállás: a hülye user megveszi az újabbat ha nem frissítem a régit, a google trehány úgyse fog kipufogón kúpolni ha nem tartom a két évet. Sőőt treble mit nekem... nem kell nekik BL kód, nehogy már a közösség éltesse tovább a régi szériákat. ---Apple te vagy az ?--- Oh wait ott vagy 4-5 évig lesz support.

    A vitát veled befejeztem, felesleges bizonygatás. :)

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák