Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz .DLL #43478 üzenetére

    Per-pill., úgy jó egy óra folyamatos használat után a kényelmi tapasztalatok. Igen, a fülpárnáknak kisebb az átmérőjük, úgy 6-8 mm-el, mint az AD500-X-nek, maga a fejhallgató rész is vékonyabb, kb. 1 cm-el. Feltételezem azért, hogy a japánok nem az anyagspórolás miatt döntöttek így. :) Nálam az AD-500X-nél nem kellett semmilyen gumis mókolás, úgy is stabilan állt a fejemen, még hirtelen fejmozdulatokkor is stabilan állt. Ez már próbálva volt egy párszor, mert annyira kényelmes az AD-500X, hogy sokszor már rég nem szólt a zene, a fejes még mindig rajtam volt, mert egyszerűen elfelejtkeztem róla, csak amikor felálltam, akkor szembesültem vele, hogy hó-hó.
    Az R-70X se nyom sehol eddig, pedig a hajam mennyisége erősen konvergál a nullához + szemüveg. Viszont ezzel a kisebb fülpárnákkal folyamatosan "tudom", hogy fejemen a fejes, valószínűleg erről nem fogok elfelejtkezni, hogy levegyem. Ha mindenképp osztályozni kellene a kényelmi szempontokat egy 10-es skálán, akkor az AD-500X vitathatatlanul 10-es, az R-70X-nek az eddigiek alapján 8-9-est adnék, de hangsúlyozom, abszolút nem kényelmetlen sehol.

    Ja, és köszi mindenkinek a gratulációt!

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák