Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz fattyu #27866 üzenetére

    Engem az AKG sajnos nagyon nem győzött meg. (Még a K551 helyett is mást vennék 30k-ért... pl szerintem a takstar pro 80 is jobb, de van más is.) Minden téren túl árazott több oldalról is sok kompromisszummal rendelkező fejesek az új AKG-k szerintem. A régi AKG árnyékainak sem nevezném a mostani akg-kat.
    Pl Elég ha a fejére vesz egy korrekt erősítővel egy lassan 30 éves K240sextet-et az ember és egy mostani k240studio-t... Röhejes az új olyan szinten le van maradva mintha egy 5000ft retro dj-t hallgatna össze az ember egy sextet-el. (Maga árában jó a retro dj de nem várható el tőle hogy 10k felett versenyezzen természetesen.) De ott van egy K1000 amit használtan fele annyiért lehet szerezni mint egy K812pro-t és legalább 4szer olyan jó mint a k812pro. (Igen hallottam az új 812-est...) de a k701/k702/q701-es ligában is röhejes hogy egy k501 jobbat mutat. (Igen egyik fejes talin mind2 volt.). Én az AKG-t nagyon hanyatlani látszom amit sajnálok mert régen nagyot alkottak, de most már úgy lemaradtak a hogy röhejes...
    És igen fatyu még egy baromira túlárazott (Szerintem a HD600/650 rohadtul túlárazott, bár lassan hogy a DT990Edition felfutott 90k-ra már nem is annyira... :W :W :W ) HD600 is jobb a K701-nél szerintem. Sajnos ez van akinek van esze és nem márkát vadászik magának hanem jó ár/érték arányú fejest az már nem AKG-t keres (szerintem! Igen még1szer írom szerintem a k550 helyett is van jobb vétel, bár ez nem olyan éles probléma mint a többi akg fejesnél...) :R

    Különben mióta van egy kis "vacak" orosz smela ortodinamikusom amire végre a párna is megérkezett! És párnával szállítással új jack-el új fejpánt bőrrel volt 17 ezer. Már lassan egészen egy DT770-ig minden más fejes értéktelennek tűnik. :DD

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák