Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Hydra SR #714 üzenetére

    Igazából én például nagyon is sovány voltam, most meg majd egy mázsa a 172centimhez, de azt ne hidd, hogy azok az XL-es méretek tényleg akkorák, kínai gatyából kell az XXL nekem is, a kínai cuccok gyakran Kínában érvényes méretekkel vannak jelölve.
    Az biztos, hogy a fiam 80 kiló, pedig egy héten átlag max egy üveg kóla, csipsz szinte soha, édesség se sok, viszont anno 25-30 éve nekem ilyenkor dolgoznom kellett már, ő meg még most is alszik, pedig már ötször költöttem. :(((
    Az inkább a baj,. hogy a közepes árfekvésű cuccokat alig tartják. Van a legolcsóbb kínai rogyásig, meg az olyan üzletek, ahol a kirakat megnézése is pénzbe kerül szinte... :(
    Volt a környéken egy jó kis bolt, ahol voltak ilyen normál áras cuccok, de már bezárt, bankfiók nyílt a helyén, gondolom kicsi volt a forgalom. A vevők is hibásak, sokan megveszik a legolcsóbbat, holott nem szorulnak rá, más meg a márkás cuccot aranyáron, megkoplalva az edzőcipőt, a pólót stb.

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák