Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnyBlue

    őstag

    Amúgy azon az obin megy már évek óta az acsarkodás amiről köztudott hogy a Canon egyik leggyengébb L-es obesza?
    Az meg, hogy kroppon 35milivel indít az még nem zárja ki azt, hogy valaki megvegye ezt az igazán jó átfogású üveget. Én két évig használtam 24-120ast a másik oldalolon szintén kroppon. Imádtam a kezdő 35-öt és megtanultam vele élni és dolgozni. Fesztiválokat lőttem vele végig úgy hogy nem volt más obim. Rohadtul nem érdekelt hogy nincsen 24 milim :D

    Ti ha találkoztok, más fotósokkal nem szoktatok elkérni 1-1 körre ezt azt, hogy saját magatok tapasztaljátok meg hogy ez az miben jobb vagy rosszabb adott vázon (ff,kropp, x megapixell felbontás, af sebesség, stabi blabla) Mondjuk igaz. Sokkal egyszerűbb felbökni a netet valami tesztért ahol mértek valamit és arra éveken át hivatkozva osztani az észt. Én inkább adok pl arra, hogy ha Ropit felhívom, hogy hééé figyu már dolgoztál már 78-234milis 1.4 es üveggel, és ha igen szeretted e, mi a véleményed képminőség stb? És ha Ropi aszondja, hogy klafa akkor meg se nézem a teszteket de ha megnézem akkor se érdekel.

    Régi L es obira meg reflektálva :D

    24-105 (2005)
    70-200f4l (1999)
    135 f2 (1996)

    https://ipollo.com/?ref=johnyblue

Új hozzászólás Aktív témák