Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomi

    őstag

    Már leírtam az élményeimet itt PH-n de sajnos nem találom már őket de leírom mégegyszer hátha valaki jobban szeret más kárából tanulni.

    A dolog a DSLR-re váltáskor kezdődött.... :B

    Kinézett gép konica minolta 7D volt. klasszisokkal jobb volt a konkurencia gépeinél röhögve köpte őket pofán :Y

    De M.o-on nemigen lehetett kapni de hol akadály ez ma már gondoltam. Ausztriából szépen megrendeltem a gépet minden tökéletesen alakult, volt gép szinte féláron mint itthon (kb 4-5K körül volt) . Jött egy emil hogy ok meg van a gép lehet menni érte.

    Kocsiba be ablakot le... :K irány Bécs mikor kiértem faterral közölte a srác, hogy mivel neten rendeltem nem fizethetem kp ben hanem cska átutalással.... LOL de sajnos a bankok ott csak h-p vannak nyitva. Kocsiba vissza ablakot vissza go home.
    Utalás, várás, várás, 50-500 megrendelése USÁból (hál isten nem volt nekik ezért várni kellett rá 2 hónapot, Magyarországon még nem is nagyon lehetett kapni de ha igen olyan 4-6K körül) egy hónap múlva kezdett érdekelni hogy esetleg gyalog hozzák a gépet?? 1 hét telefonálgatás után kiderült, hogy a DPD futárszolgálat megtartotta a gépet... rendőrségi nyomozás asztalborogatás blablabla tolmács kint is feljelentés blablalba telszámla ca 40e ésatöbbi :D eltelt 3 hónap hál' isten az 50-500at tudtam töröltetni és nem maradt a nyakamon gép nélkül. Végre sikerült Ausztriában!!!!!!! Egy kis nyomatékosítással kizsarolnom, hogy fizessék ki a gépet mivel ott még azért tartanak a boltok a hatóságtól vagy csak simán emberségesek??? És kifizették a vázat jaaaa közben majdnem 40 forintal lett olcsóbb az euró mivel tél lett... :K :K Micsoda lúzer vagyok :C :C szóval itt jelentősebb összegtől sikerült megszabadítanom magam :O

    Közben mivel gépre már nem maradt volna pénzem megvettem az 50-500-at és kölcsöngéppel fotóztam 1 évig mázlim volt, hogy rendes ismerőseim vannak... Majd itthon megvettem a 30D-t.

    Na gondoltam mégegyszer nem lehetek ekkora szerencsétlen rendelek egy markolatot a géphez. Megrendeltük, nem is a legolcsóbb helyről a legmegbízhatóbb eladótól a markolatot 1000++ fölötti eladása volt.

    Megjön a markolat hívnak hogy nem tudják postázni mert vámköteles...... :( :(( ok mondom no problem még ma felmegyek fel az orczi térre megnézik az itthoni!!!!!!árát és megvámolják kicsit mérges voltam de még így is egy bő ötössel plusszba voltam
    Kinyitom a szépen becsomagolt dobozt majdnem sírvafakadtam... egy ~100grammos ekte kínai markolat figyel a dobozba de olyan szuinten szar volt, hogy nem ment bele a gépbe ha beletettem a két akkut amit oldalról kell beletolni a markolatba beszorult, lötyögött... zörgött benne valami. Az elejére a gumicsík pálmatexel volt felrakva :( és a gép meg a markolat között fészket rakhatott volna egy vércse :Y

    Ebeyre vissza jéééé törölték az eladót.... Báááááá mekkora lúzer vagyok :DD :DD :DD

    És még sok kis apró rendelés ami nem fotóscucc volt szittyó volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

Új hozzászólás Aktív témák