Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Dare2Live #299 üzenetére

    Igen, az Mk III már más tészta, sokkal kevesebb hátránnyal bír alacsonyabb kategóriájú társaival szemben, mint egy 5D. Igyekeztek mindent belerámolni. Most abba ne menjünk bele, hogy mennyire sikerült :) De egy 5D nekem tényleg csak a feelinget adná, egy ideig. Használati értékével bajban lennék. Nem feltétlenül a 400D-hez képest, de egy 40D-hez képest már igen.
    Hogy az autós hasonlatokat folytassuk: ha az 5D a Ferrari Enzo, akkor a 40D a Subaru Impreza. És hosszú távra én nagyon szívesen elfogadnék egy Subaru Imprezát, és egy 40D-t :) Ha meg 1 hónapos élményautó/gépváz kéne, akkor lehetne 5D és Enzo. Majd addig nem fényképezek olyan dolgokat amiket legjobban szeretek, és nem megyek azokon az utakon amik a célom felé visznek, csak autókáznék és nagylátós tájképeket lődöznék :) Lenne egy felejthetetlen hónapom.

    Annyi különbség tényleg van az 5D-Enzo között, hogy az Enzo TÉNYLEG csak élményautó, meg lehet vele érkezni a kaszinó elé stílusosan, míg az 5D valóban használatra termett, csak nem arra való, amire nekem kéne. Odáig még nem fajult a felső kategória sem a fényképezőgépekben, hogy majdnem-használhatatlan, rongyrázós vázak készülnének státusszimbólumként. Inkább a valódi, használható vázakat tekintik egyesek státusszimbólumnak.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák