Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz duni84 #23010 üzenetére

    Nézd! Elsőre is a szervizt kerestem meg! Senki mást! Elküldtek, hogy vigyem oda ahol vettem. Kis felháborodás után, meg vitatkozás után, láttam ha agyvérzést is kapok, akkor sem lesz jobb. Ezért vittem vissza a boltba, ahol meg ugye nem tesznek mást, mint elküldik a szervizbe... :C Ezek után újra kerestem a szervizt, és persze e-mail, telefon, személyesen sajnos nincs kapacitásom arra, hogy blindre utazgassak 1400km-t, vagy ha otthon vagyok akkor is 500km-t... Sajnos... Na de amikor már magasabb hangfekvésbe kapcsoltam a hangom, és az e-mailek hangvitelét, akkor nagy nehezen válaszoltak. Szép kis paragrafusokat megemlítve, védekezve. Persze már minden féle módon közöltem velük, hogy már nem érdekel a garancia, sem a sok szarakodás, csak csinálják meg tökéletesre a gépet, vagy ha nem tudják, akkor cseréljék ki...
    Talán két alkalommal reagáltak, akkor is mellédumálás volt, és hárítanak. Nem az lenne a feladatuk véletlenül, hogy segítsenek az ügyfélnek, és arra hajtani, hogy elégedett legyen mindkét fél? Nehogy azt hidd, hogy már az első alkalommal hőbörögtem, meg követelőztem. Olyan türelmes voltam, és együttműködő, hogy már nekem volt kellemetlen.

    Nem a Canonnal van itt baj, ez tiszta sor. Barátomnak is van, nem is egy gépe, ráadásul konkurenciától is van pár masinája. Mindegyiket szereti valamiért. Soha egyikkel sem volt gondja, pedig nem mai darabok. Ő nem is érti az egészet ami folyik a géppel. Nekem mindegy, hogy 100 szerviz van, vagy 1. Kezeljék az ügyfelet úgy ahogy kell, és ami még fontosabb, hogy dolgozzanak jól, és normálisan. Hogy lehet két alkalommal is úgy visszaküldeni terméket, hogy elsőre semmi változás, másodikra meg valami már van, de nem az igazi. Ha minden cég, üzlet, szerviz így működne, csúnya világ lenne.

    Nálunk is nap mint nap jönnek be olyan hülyeségekkel, hogy vicc, de még akkor is próbálunk segíteni, ha közünk nincs hozzá. Ennyi...

    Bocsi, hogy ennyit írtam! :R

    Amúgy Ruzsa Úr már le is írta mi a helyzet nagyjából, 3 gyenge kép alapján, és egy e-mail alapján. Kár hogy elsőre nem Őt kerestem meg. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák