Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    én kézből elvagyok egy fordított 24es obival aminek a seggén a pöcökkel ugrasztok kézzel blendét. ez 3:1 nagyítás kb. MOST MÁR.

    Ha valaki első makró próbálkozáshoz ezt adja a kezembe annyira megutáltam volna a makrót hogy nagyon.

    Elsőre szerintem igenis jó ötlet az okos közgyűrű és a natív obi. Nyitva fókuszálsz és komponálsz majd ugrasztja a blendét.

    Mindenki aki a manuál dolgokat propaglája tegye már hozzá hogy hányadik setupja ez és mennyire volt nehéz megszokni/átállni.

    Nálam az út úgy nézett ki hogy okos közgyűrűsor + 50/1,8 II, utána jött a fordított 24es obi és ott napokig azt hittem hogy képtelenség kézből/bármit ami él.

    Utána lett mpe65.

    Amugymeg a 11 ezres okos gyűrűsor vs buta gyűrűsor + egy normálisabb manuál 50es az nem lesz lényegesen olcsóbb de nagyobb szopás igen.

    Ha meg később durvul a közgyűrű akkor is maradhat elvégre működik buta obival is nemcsak okossal.

    szerintem

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák