Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monya78

    veterán

    válasz csacsi77 #21287 üzenetére

    Igen. Sokat nem lehet gondolkozni mindig a középsőt kell használni :DDD , szélsők elég gyengusok. Itt egy teszt [link] 9:20-tól érdemes nézni.
    Na ezt leutánoztam, középsővel szemmel alig látható de kontrasztos helyre tud fókuszálni viszont ilyenkor nem túl gyors, de megtalálja. Szélsőkkel csak jóval világosabb helyzetben kapja el a fókuszt.
    Én a pót vázammal egy 450d-vel tudtam összehasonlítani, na az elvérzett ezen a teszten.

    Persze csodát nem tud ez sem, semleges, sima egyszínű felületen ez sem találja a fókuszt, jóval több fény esetében sem.

    Most újból próbálgattam, a 450d középső fókusza, kb. egyenlően viselkedik mint a 6d szélső fókuszpontjai.

    Eperkutyus: Van 24-105-ös (kirándulós) obim, nem túl acélos a képminősége nyitottan pl. egy 70-200 IS F4-el közös tartományban összehasonlítva, viszont F5,6-on más sokat javul.
    Keresek képeket, de itthon lassú és korlátozott netem van, ezért holnap délelőtt küldök egy pár raw-ot valamilyen úton, majd küldök egy privátot.

Új hozzászólás Aktív témák