Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Agostino #21051 üzenetére

    a kezdő fotós topic mint a neve is mutatja kezdő fotósokat vár.

    nem életem első dslr gépe és hanyatt vagyok esve hogy van rajta olyan ami ott a középen mögött már életlen és ez milyen gecijólnézki.

    kezdő fotós. az az s betű a végén lenne a lényeg. valaki aki tudatosan próbálkozik aki műveli magát és tudatosan igyekszik jó ( értékelhető elfogadható tartalommal esztétikával bíró ) képeket készíteni. az ilyen személy tudja magáról hogy sehol se tart és nem tesz be bushmanul pofánvakuzott képet sehova mert látja rajta hogy tízmillió szempontból véres a torka.

    Legalábbis én így érteleztem mindig is ebben a szellemben tettem oda képeimet, és kritizáltam másokat. Valamit segítettem értelmes kérdések befogadó lélek esetén. ettől még ami szar és shift del az szar és shift del. amit pedig 13 másodperc guglizással meg lehet találni 4 nyelven azt a kérdést nem illik feltenni.

    Vállalom erős kissebbségben vagyok a véleményemmel és elvárásaimmal ( nem többet mástól mint magamtól ).
    Na ezért nem is kommentelek oda ( sem ) már. Mert a kritika befogadása az valahogy nem megy. a többségnek nem. hiszen én csináltam és nekem tetszik.

    szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák