Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    (#20519) Zozzer888
    Mint minden sigma... ezért veszik előszeretettel a fix-eket belőle... azt könnyebb belőni pontosra. ;)

    (#20520) .DLL
    Hidd el tudom, mennyire fontos... mi Canon 16-35 II-vel dolgoztunk sokáig... mert a régi 24-70, nem ért egy kalap ***-se... így ki kellett böjtölni, míg megjött a megváltás... alapzoom fronton, még ha így árazták is... megérte. Az meg, hogy mi a legjobb, meg igazad van úgy is szubjektív... ha kell a minőség, akkor a kényelmetlen és nem akkora átfogás is megfelelő végeredményt ad... max. többet kell hozzá ügyeskedni.

    (#20521) kiskornel
    Igen, teljesen igazad van, hogy ez egy idegtépő és költséges dolog... főleg ha nem Bp-en vagy... mert ott még van valamennyi esélyed... "vidéken" el vagy lehetetlenítve... mert senki sem tudja átvállalni a költségeit, ennek a csereberének.
    Ezért sincs még mindig thirdparty üvegem... de ezek az art üvegek idővel ütősek lesznek.

    (#20522) matyi012345
    Lehet használni ezt a tartományt... nekem volt időszak, mikor nem volt tartományom 35mm és 70mm között... és láss csodát... még is mindent meg tudtam oldani lábzoommal. :) Az meg, hogy ki a gyártó... totálisan mindegy... a felhasználásra legjobban megfelelőt kell kiválasztani...

Új hozzászólás Aktív témák