Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunner

    senior tag

    válasz copass #17048 üzenetére

    Eddig elégedett vagyok vele, bár nem vagyok egy nagy fotós, 2 hónapja vettem a vázam.

    Távoli terv nyilván két kisebb átfogású objektívre áttérni, 70-200 L akár f/4 nagy álom, csak hát amíg az ember összeszedi rá a pénzt addig jobb mint a semmi, és nekem például az nagy előny, ha gyorsan akarok valamit lefotózni de 55mm fölötti állás kellene, nem szalasztom el az alkalmat.

    Nyilván a fentebbi hozzászólásból lejön, hogy a véleményen nem releváns nagyon kevés tapasztalatom van. Nem is ajánlok senkinek objektívet, csak hobbifotósok közt sok az árérzékeny ember, azért gondoltam hogy megemlítem, hogy lehet akár 80, de akár 120 ezer forint különbség is.

    Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

Új hozzászólás Aktív témák