Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz *Ropi* #16792 üzenetére

    már meg sincs ám :) már az mpe.

    Én szerintem aki full frémet adott el és a legjobb manuálokkal bohóckodtam amik léteznek. Hobbi alap ismerkedős tanulós szintre, semmi gond nincs egy belépő apsc vázzal meg egy jó budget manuállal. Feltéve hogy az ember türelmes és nem cikázó kutyákat akar fotózni. 350dvel két bajom van per pill. keresője egy luk és nincs LV. lv is csak a kis kereső miatt kéne.

    Ez a két dolog limitál per pill. Nézegettem is 1000D-t ( a nagyon gyenge AA szűrő miatt én azt választanám ) de amennyit én mostanság fotózok, még ennyit sem érdemes költenem. Plusz a 350D nekem eszmei érték is.

    De a megtartott két jó manuálommal meg tudom vele csinálni amit meg akarok. De ismétlem ehhez kellett a megélt kütyüfetisizálós fázis is. Sosem leszek jó fotós, de arra már rég rájöttem hogy ezekkel a minimál eszközökkel is meg tudom tenni amit annó a drága cuccal.

    szerk: de tess a 350ds képeim szerintem azért vállalható egy lassan 10 éves váztól :D

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák