Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    sziasztok

    néhány napja vettem meg az első dslr gépem, egy d1100 személyében. mondtak róla rosszat és jót, de én imádom, régi álmom teljesült blabla... folytathatnám a sort, de én ebbe a gépbe lettem szerelmes : )) eddig egy fujifilm s1000fd-t nyúztam komolyabban, tehát a nagyon-nagyon alapok megvannak, bár sok a ködös rész. nyilván egy ilyen komolyabb gép sokkal több beállítással bír. amit most pillanatnyilag nem tudok összerakni a fejemben, az rekesz kérdése. ef-s 18-55 DC III-es kit obit kaptam. erről mondjuk nagyon jókat mondtak és én sem panaszkodhatom. manuálban fotózok, az meg is van, hogy mekkora záridőhöz mekkora blende kell, hiszen segít benne a mérő is. viszont egyet nem értek. az obi adatai szerint f3.5 és 5.6 között mozoghat. ezt az értéket azonban egészen akár 36-ig tekerhetem. szóval sajnos nekem ez nem világos. nem 5.6 lenne a max, vagy az más történet? tudom, ez egy nagyon láma kérdés, de higgyétek el nagyon sokat keresgéltem utána, erre mégsem kaptam választ. sajnos a tanuljunk digitálisan fotózni topic régóta mozdulatlan.

    [ Szerkesztve ]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák