Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozzer888

    addikt

    Sziasztok!

    Nem rég tettem szert egy 1000Dre, és még picit nagy a "cipő", (meg sokat se volt rajtam) így lenne pár kérdésem:
    1)UV szűrőből milyen márkát érdemes vásárolni? "mezei" KIT obim van a géphez (egyenlőre marad is) hama és hoya minőségben megfelel? (őszintén szólva a hama ára barátibb)
    2)Vakut majd szeretnék rá,nézegettem a vakukat de...hát nekem igazából csak annyi kéne hogy azért működjön a géppel és nagy fénye legyen, milyen árkategóriába esnek azok bele amik használhatóak? (használt vaku se kizáró ok)
    3)szeretnék majd venni egy halszem előtét lencsét, amit szűrőmenetre lehet felrakni (igen, tudom, de a rendes halszem obi marha drága (nekem, és most)) ez nem terheli meg az obit? (mert hogy ott lóg rajta azért egy plusz tömeg...AF motor mit szólhat hozzá?)
    4)napellenzőt érdemes venni? (mondom hogy kezdő vagyok)
    5)És utoljára hagytam a leggázabb kérdést, tudom hogy ilyet vásárlás előtt kérdezünk, de szettbe volt a masina így az obi vásárlás veszélye mostanság nem fenyeget...de ha mégis:
    vázmotoros a gép?kerestem googlival, de nem találtam erre vonatkozóan konkrét infot:/

    előre is köszi a válaszokat:)

    ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

Új hozzászólás Aktív témák