Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Tibee86 #1 üzenetére

    2022 leghallgatottabb zeneszama az As it was volt Harry Styles-tol. En nem szeretem Harry Styles-t, ugyhogy mindenkit aki szerint ez volt a legtobbet hallgatott szam siman csak lefizettek. nagyajbol ezt adod itt elo. en ertem, hogy nem szereted az iphone-t, a szakmai zsuri igy itelte meg. en is igy itelem meg, en szeretem az iphonet, szerettem az osszes Galaxymat is, de en is azon az allasponton vagyok, az iphone miota mar potens hardwaret ad ( 120hz kijelzo OLED kijelzo, rendes akku, rendes design, jo sw, jo kamera - pedig a kamera sose erdekelt - , csucs SoC , stb) , egyszeruen mindennel jobb. szamomra elkepzelhetetlen lenne, hogy 5-600 ezer forintert egy droidot valasszak, nem ugyan az a liga, kozel sem. egy i14p utan megfogni egy s23at es nem erezni a kulonbseget az eleg meredek. majd a kulonbseg erzese utan latni, hogy amugy az ugyan annyiba kerul az meg aztan meg meredekebb. abszolut egyetertek azzal, hogy vicc, hogy a nagy iphone 620rol indul, de amikor latom hogy egy s23ultra is ennyibe kerul, na akkor lett az iphone igazabol olcso.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák