- Motorola G86 - majdnem Edge
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Samsung Galaxy A16 5G - a hetedik évben megpihen
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Milyen okostelefont vegyek?
-
Mobilarena
Mozilla Firefox
Új hozzászólás Aktív témák
-
ati888
senior tag
válasz
Kékes525 #44877 üzenetére
Köszi megpróbálom, de összesen két kiegészítő van, az Adblock Plus és az Adobe Acrobat DC - Create PDF. Az utóbbit szerintem magának rakta fel az Acrobat, mert én nem emlékszem, hogy telepítettem volna, mindenesetre letiltottam, de eltávolítani nem tudom csak letiltani.
Ati
-
ati888
senior tag
Hello!
Nekem olyan bajom van mostanában a FF-al, hogy gyakran "nem válaszol" és 5-8 másodpercig mintha lefagyna, de aztán megy tovább rendesen, viszont elég gyakran csinálja. Ezen kívül az lassulást is vélek felfedezni. Tuningolva volt a procim, azt hittem az az oka, ezért visszaállítottam alapra mindent, de a hiba így is jelen van.
Valakinek volt hasonló problémája?
Ati
-
ati888
senior tag
Hello!
Nemrég tuningoltam a procimat (3570K) 4,4 GHz-re, és nem tudom, hogy azóta-e vagy már előtte is, de a firefox akadozik, nem válaszol másodpercekig, aztán működik tovább rendesen. Nem fagy le csak néha meg megáll és nem csinál látszólag semmit. Tapasztalt valaki már ilyet, esetleg a tuning lenne az oka, bár minden más megy rendesen, 100%-on tesztelve a procit órákig hibátlan.
Ati
-
ati888
senior tag
Hello!
Mostanában nagyon lelassult a FF-om (legújabb 16-os), annyira, hogy már fel is tettem a chrome-ot, ami tökéletesen megy, de szeretném inkább a FF-ot használni. A gond az, hogy az olyan oldalaknál, ahol youtube videók is vannak, nagyon lassan tölti be, aztán a videók is szaggatnak, ha teljes képernyőre rakom és netán még a felbontást is változtatom, akkor percekre lefagy, a visszaállítással már próbálkoztam, eredménytelenül, kiegészítő csak egy adblock van. Például ennél az oldalnál is alig megy: [link]
A chrome-nál minden megy, mint a szél. Vagy például a speedtest.net oldalnál sem tudom megnézni a sebességet, mert akadozik és az 50 Mbit helyett 6 körül mutat.
Ötlet? 1-2 napja még jó volt.
ati
-
ati888
senior tag
válasz
WonderCSabo #23035 üzenetére
Nem akarja így sem, reinstall, uninstal után sem, letiltottam mindent, akkor sem. Ha beírom a címet próbálja megnyitni, de csak villog a címsorban és nem tud kapcsolódni, az explorer megnyitja egyből.
ati
-
ati888
senior tag
válasz
WonderCSabo #23033 üzenetére
Ezt nem értem!
ati
-
ati888
senior tag
Hello!
Nekem az a gondom, hogy a 8-as Firefox nem tud megnyitni egy oldalt, amit régebben meg tudott. Nem sikerül rájönnöm, hogy miért. A soccerway.com oldalról van szó. Valakinek nincs ötlete?
köszi.
ati
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Olvasd el az összefoglalót!
● Mozilla blog az ITcafé-n.
- Blogbejegyzés Hidegben sem fagy az új Firefox
- Blogbejegyzés Biztonságban ünnepel a Firefox
- Blogbejegyzés A Firefox követés elleni védelme és egyéb biztonsági szolgáltatásai
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Assassin's Creed Shadows Collector's Edition PC
- Eladó steam/ubisoft/EA/stb. kulcsok Bank/Revolut/Wise (EUR, USD, crypto OK)
- Humble megmaradt kulcsok Frissítve 06.05
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Apple MacBook Air Megbízható társ a mindennapokra!
- HP EliteBook 830 G11 Üzleti erő kompromisszumok nélkül!
- Bomba ár! HP ProBook 450 G10 - i5-1335U I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- DELL Precision 7540 - Intel Core i9-9980HK, RTX 3000 (nagyon erős GPU-val)
- KAMATMENTES , BANKMENTES részletfizetés ASUS ROG Strix G814JIR-N6012W Notebook
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest