Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovaccss

    tag

    Hali. Tegnap frissítettem sima 47.0.2-ről (2016. nov. 1-es) sima 32 bites 56.0-ra, mert ezt ajánlotta fel. Meguntam, hogy pár hete nem működik az I don't care about cookies kiegészítő, megállt a frissítése 2.7.1-nél. Min. 52-es Mozillát kért a frissítéshez. Mostmár frissült a cookies kiegészítő 2.7.6-ra, működik is.
    Miért nem lehetett 56.0.2-re frissíteni? Az ftp oldal szerint az 56.0 szept. 27-es, emez meg okt. 25-ös.
    A CTR-t kellett kicsit állítanom, a long tab titlesnél azt, hogy no overflow effect.

    Tapasztaltam furcsaságokat az 56-nál. Többször volt olyan, hogy oldalfrissítés után nem tűnt el a frissítés ikonnál az x, hanem így maradt, így lehetetlen frissíteni az oldalt, mert egér jobb gombra se jön ki a frissítés menü. Visszalépéssel, és az oldalra rányomással lehetett csak frissíteni az oldalt.
    Tapasztalt valaki ilyesmit az 56.0-nál? Csak néhány kiegészítőt használok, CTR, ad-blocker for gmail, google translator, gmail notifier, tab mix plus, ublock origin. Win 7, 64 bit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák