Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petibaba46

    csendes tag

    Sziasztok! Olyan problémám van, hogy kb. 2 hete szarakodik a netem. Vagyis nem lehet kijelenteni, hogy nincs net, mert van, de időnként nagyon lassú, alig töltenek be a képek, vagy percekig próbál csatlakozni egy oldal behívásakor ilyen-olyan szerverre. A dolog érdekessége, hogy a sávszélesség megvan, 10 megával is jön a torrent mutat a sávszélmérő, tehát net van. Gondoltam a rúterre, amin osztok, mintha főleg akkor lenne lassú, ha a laptop is csatlakozik a pc mellett. De kipróbáltam úgy, hogy kikerülöm a rútert és fullbakötöm a pc-re a netet, mintha úgy sem lenne jó. A legfrissebb firefoxxal (52) minden szar a fórumok szerint úh visszatettem az 51-et, úgy minden jó, de mégsem. Ami nagyon érdekes, hogy magyar 51-el szar, angollal jó. Vagy nem volt elég hosszú a tesztem, és azért kapok fals eredményeket a rúterrel is, meg az angol firefoxxal is. Nem tudom mit csináljak, a DIGI azt mondja náluk minden jó. Jófogás, használtauto.hu, totál kuka, de van, hogy simán a címsorba (google keresés) írva valamit sem történik semmi. 444.hu-n a cikkek alatti hozzászólások valami külön flash területen nyílnak le, na az sokadszori frissítésre se működik, kb 10× kell újratöltenem, hogy betöltsenek a kommentek. De van, hogy azonnal hasít. Idáig sosem volt semmilyen hasonló probléma, mintha a legutóbbi firefox frissítésnél kezdődött volna, de már elvileg azt áthidaltam. Valakinek nem ismerős a jelenség, vagy valami ötlet, hogy merre indulhatnék? Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák