Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz BullZeye #21653 üzenetére

    Figyuka! Szerintem könnyítsük meg egymás fórum béli életét azzal, hogy befejjük ezt az OFF-ot.

    1.) Ahol 5 gép van egy háztartásban és mindegyikben 4890 kategóriás VGA ill. játékgép ott úgy gondolom az ELMŰ szla kifizetése nem akkora teher, mint ahol csak 1db. A WTF és hasonló stílust pedig végképp mellőzném.

    2.) Azért beszélek UVD szintről mert AMD driver-ben UVD szinten megy a flash. Ez van. Ezt találták ki az AMD mérnökei és fejlesztői. Akiknél nem kellene okosabbnak lenni. Mintha már az elején írtam volna, hogy Nekem is voltak problémáim AMD driver-eivel UVD szinten Flash alatt. Ezért írtam, hogy ez AMD driver hiba lesz, vagy VGA hiba. Attól mert Neked FurMark és játék alatt stabil a kártya simán elképzelhető, hogy UVD szinten instabil.

    3.) Amit Te akarsz, azt szoftveresen az új flash-ekkel nem lehet megoldani. Amit Te csinálsz, hogy próbálnál más órajelet beállítani mint az UVD szint talán már nem is azért, mert sokat fogyaszt a gép egy év leforgása alatt hanem mert kifagy az AMD driver-e. Egyszer ezt írod, egyszer azt.

    4.) Vagy használod idle módban kaki minőséggel és stabil marad; vagy UVD szinten ahol nem stabil; vagy további műkedvelő módon folytatod a kísérletezgetést órajelekkel; driver-ekkel; stb... (attól mert egyes kijelentik, hogy stabil a gépük, mert játék alatt nem fagy; se alulfeszelve sem; se csökkentett órajelekkel, de UVD szinten igen, tuti, hogy nem hibás vmi a gépben és a flash a szar)

    5.) Természetesen vannak még egyéb alternatívák mint pl. VGA csere; gépcsere; de felőlem mindenki azt és úgy csinál a gépével ahogy akar.

    Részemről OFF lezárva.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák