Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Pr3s #11660 üzenetére

    Ha hosts fájl alatt a C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts fájlt érted, akkor a következő módon tudod megtenni:

    1. Win billentyű, nekiállsz beírni, hogy notepad. Amikor megjelenik a listában egyedüli elemként a notepad.exe, akkor jobb klikk rajta, majd Futtatás rendszergazdaként. Ekkor kapsz egy UAC figyelmeztetést, azon engedd tovább (ha az éppen használni kívánt felhasználó nem adminisztrátor jogú, akkor felhasználónév-jelszó párost fog kérni)
    2. az imént indított Jegyzettömbből megnyitod a C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts fájlt, és a tiltani kívánt címekre ilyen sorokat írsz hozzá (ez MSN reklámtiltás):

    127.0.0.1 rad.msn.com
    127.0.0.1 global.msads.net
    127.0.0.1 rss.video.msn.com
    127.0.0.1 ads1.msn.com
    127.0.0.1 rad.live.com
    127.0.0.1 specials.uk.msn.com

    Elmented a fájlt, és a tiltás (pontosítva garantáltan helytelen névfeloldás) azonnal élni fog. 64 bites Windows alatt amúgy ott lehet elszúrni a dolgot, ha 32 bites fájlkezelő programból (például Total Commander) nyitod meg ezt a fájlt. Ekkor ugyanis ilyenkor a 32 bites alkalmazás számára a SysWOW64 réteg architekturális okokból egy másik mappát mutat (C:\Windows\SysWOW64) a normál System32 helyett.

    Mozilla 3.6.3 alatt win 7 home premium rendszeren nincs hang youtube-on és más oldalakon sem
    Telepítsd újra a Flasht, hátha megoldódik.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák