Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz kicsizoz #8 üzenetére

    Jó pilóta, szerelő, mérnök kell (3 csillag minimum). Csökkentsd le a jövő évi kocsira félretett pénzmagot a legkisebbre, így spórolhatsz és felhúzhatsz pár épületet.

    Leggyengébb csapattal nekem 5 év kellett, mire normálisan fejlődtem és már majdnem gond nélkül benne vagyok mindig a legjobb 6-ban (volt hogy győztem és van pár dobogóm is). Persze, ha újra kellene kezdenem, már nem kellene közel sem ilyen sok idő ugyanehhez a szinthez, mert én az elején az autó megbízhatóságának fejlesztését eléggé elrontottam és sokszor elromlott a gép. (Konkrétan nem is néztem a százalékokat, azt hittem, hogy a kiírt határidőre lesz kész a fejlesztés/megbízhatóság és nem folyamatosan nő napról-napra)

    A kocsi beállítása rendkívül sokat számít, bár azt még máig nem értem, hogy lehet beállítani a kocsit abban a 12 percben jól. Annak meg megint nincs értelme, hogy elmented a beállításokat és jövőre meg csak beállítod, mert mivel a kocsi nem ugyanaz, a beállítások sem tökéletesek.

    Én csalni szoktam itt néha: mentek a szabadedzés elején, beállítom a kocsit és ha nem jó, akkor újratöltöm a szabadedzést és a menet közben beállított adatok alapján finomhangolom. Nem is értem hogy gondolták a fejlesztők azt, hogy a kocsit be lehet állítani 12 perces szabadedzéssel közel tökéletesen. Ritka nagy mák kell, hogy elsőre beletaláljon az ember.

    Egyébként tele van buggal, olvasgatom steamen a kommenteket. Hamarosan majd jön patch. Pl. nem lehet továbbvinni a következő évre a kocsi alap statisztikáját, így rosszabbat kapsz, mint amivel zártad az évet. Ez pl elég nagy hátrány.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák