Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Daywalker #53108 üzenetére

    Áh, kizárt. T13 a legnagyobb, 13 cm-es tenyérkerülete egy gyereknek van.

    _

    A Kovács Autóalkatrész webshop-ot meg kerülje mindenki messziről, óriási amatőr, faxkalap egy banda!
    Júni 28-án vasárnap megrendeltem tőlük a weben 4 liter Motul 10W40 300V-t, direkt kiemeltem az email-ben, h a hétvégére kérném szépen (kell), de volt nekik raktáron a web szerint, úgyhogy különösen nem stresszeltem magam.
    Utalásos számlát kértem, kedden hív a forma, h csak szerdán tudja küldeni a számlát, mert nincs raktáron. Ismét elmondtam h nem gond, de péntekig meg kell KELL h érkezzen.
    Elutaltam szerdán a pénzt, regisztráltam érte céges GLS-t csütörtöki felvételre, várom pénteken az olajat a munkahelyemen, semmi. Direkt kiemeletem nekik email-ben (vastagítva, aláhúzva, nagybetűkkel) és telefonon is h milyen cégnév alól fog menni a futár.. Hívom őket azonnal, jah hát ők nem tudták mit akar ez a cég venni tőlük, úgyhogy nem adtak oda neki semmit. Itt már majdnem szétqrt az ideg, de felajánlotta a fickó h akkor saját költségen majd elpostázza nekem hétfőre a rendelt olajat. Mai napon pontosan ezért maradtam itthon, h akkor megcsinálom ma az olajcserét. Megáll 10 perce a postakocsi, megyek ki, gyanúsan kis csomagot hoz, mindegy, átvettem. Benne a 4 literről szóló 15.655ft-os számla és egy 1 literes 300V olaj.
    ...

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák