Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rommel

    csendes tag

    Az én nagy kedvencem évek óta Alex Barros, emlékszem, mikor még a vegyes szezon volt pár éve, Rossiéknak, meg egy-két csapatnak voltak 1000-es gépei, a mezőny nagy részének meg 500-asok, és szinte csak Barros tudta úgy ahogy tartani a lépést az 500-asával az 1000-eseket. Szezon végére meg megcsinálták az 1000-es motort neki is, akkor nagy csatákat vívott Rossival, és asszem egyszer-kétszer le is nyomta. Az akkor a Pons csapata volt, aztán ment át asszem a GO!!!!!!!!!!!!!! Yamaha-ba, ami hát nem kicsit rossz motor volt, következő év (tavaly) a gyári Honda csapat, ahol ugyan szerintem nagyon jól nyomta, de mégis elküldték, viszont ezt annyira nem sajnáltam, mivel már akkoriban úgy nézett ki, hogy visszatér régi megújult csapatába, Pons úrékhoz. El se kellet volna menni onnan :).

    Na, annyit akarok kihozni ebből, hogy szerintem Barrosnak nagyon jó idénye lesz, már nyert is egyszer, Le Mans-ban a szabadedzéseket uralta, és habár a hivatalos időmérőn csak 11. lett, ez csal 6 tizedre van az elsőtől, az első 12 versenyző pedig 8 tizeden belül van, szóval holnap nagy verseny várható, ha nem mossa el az eső az egészet...

    Szívesen látnék holnap egy Barros - Biaggi - Rossi harcot a dobogóért.

    Üdv: Rommel

    Terrorism is for pussies.

Új hozzászólás Aktív témák