Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
imibogyo
veterán
válasz
LLKobe
#17620
üzenetére
Igen igaz, de ez nagyon táp függő. Az én legutolsó aktív hűtéses tápom 12V-al indított és utána vette csak vissza a feszültséget. Induláskor mindig felpörgött a ventije rendesen. Ekkor is nagyon csendes volt, de azért hallható volt, hogy jobban pörög, mint mondjuk utána 5 másodperccel, amikor is a "hallhatatlan" szintre süllyedt vissza a táp hangja (Be Quiet E9 580W).
Erre viszont úgy sem tudunk tanácsot adni, mert két egyforma feszültségű és egyforma motoráramú venti is indulhat más kezdő feszültségről, tehát ezt csak "trial and error" módszerrel fog kiderülni, vagy direkt keresni kell megfelelő ventit, de úgy hogy mindeközben a többi paraméter is megfelelő legyen.

A legegyszerűbb kipróbálni az új ventit és kész. Ha megy mindenki örül, ha nem akkor kell másik venti, vagy fixen megtáplálni mondjuk 7V-al, vagy egy ilyen kis vezérlővel, amivel "tetszőleges feszültséget" lehet neki adni, akár egyszerre többnek is.

Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 16 Pro Max Desert Titanium Titán dizájn, Pro kamera, 120 Hz ProMotion,90%,3 hó gari
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3889, 100% Akksi
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10400F 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- Honor 90 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő




