Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz RoSSo3 #37008 üzenetére

    Hát igen, ezért is szoktam én telefonon intézni az ilyeneket és ha nincs szolgáltatói oldalon rögzítve akkor én rögzítem, és végső esetben jól jöhet

    Amúgy én tartottam a iQ-tól hogy hogy fog menni a díjbekérőzés az itt olvasottak után de rendben megjött az első, el is utaltam nekik
    Nagyon megérte a korlátlan nett, nem kell hogy nézzem hogy beleférek e még a napi keretbe mert ha elfogy akkor annyi volt, hamarabb telik így a munkanap egész nap youtube, csak már nincs mit néznem
    De felfedeztem egy nekem új videós oldalt bilibili.com, és nézek az én szememnek kicsit idegen videókat, vagy egyen táncos videókat, vagy ilyeneket [link]

    Amúgy ha valakit érdekkel voda ügyfélmegtartó ajánlata 50GB Homenet-re itt olvashatja az ajánlatomat
    Az nincs benne hogy lejárta előtt milyen csomagom volt, 12GB nappali éjszaka 0-6-ig 100GB most a végén 3900Ft-ért ez járt le(ez is ügyfélmegtartó ajánlat volt két éve)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák