Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ksix

    tag

    válasz mike1334 #25009 üzenetére

    Egyébként én sem azt mondtam, hogy meg fognak szűnni, szerintem sincs velük semmi gond. Csak hogy felesleges a cégadatoknak ekkora jelentőséget tulajdonítani. Mert ha te is jobban utánanézel annak az adószámnak, akkor azért kiderül, hogy ugyanaz a "társaság" a két cég. És csak 1 évvel azelőtt vették fel a bedőlt cégre hasonlító nevet, hogy a másik cég bedöntése elkezdődött. Addig se alkalmazottjuk, se bevételük nem volt, hiába is "működnek" már 1996 óta (ténylegesen csak 2 éve csinálnak bármit). Biztos csak tiszta véletlen, hogy a régi cég bedől, erre az eddig nem működő, hasonló névre átkeresztelt másik meg hirtelen bevételre, meg alkalmazottakra tesz szert, és közben persze semmi közük egymáshoz, a székhelyük is csak véletlenül ugyanaz 10 éve. És biztos csak véletlenül váltották egymást, mint a DPI-t intéző cég. Aha, persze.
    De ebből is csak az látszik, hogy nincs nagy jelentősége annak, hogy mi van a cégjegyzékben, a gyakorlatban te sem vettél észre semmit ebből az egészből. És szerintem sem fog egyhamar megszűnni a DPI flotta, legfeljebb átveszi egy harmadik, negyedik, ötödik stb. cég. De ha az elvekről, meg a döntéshez plusz infóról van szó, akkor lehet, hogy neked is másik flottát kellene keresned. :D :D

Új hozzászólás Aktív témák