Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    senior tag

    válasz andatti #11006 üzenetére

    Köszi a választ!
    Nekem meglévő előfizum (vodka) lenne továbblőve a pannonhoz, a számom az már évezredek óta megvan így attól nem szeretnék megválni. Viszont a jelenlegi flottás (melóhely) adta lehetőségektől igencsak szeretnék szabadulni, mert amit a vodka csinál az vicc kategória. Telefont is inkább vettem a HA-n mint tőlük, mivel független új áránál is többért adták volna természetesen 2 év rabsággal. Köszönöm, nem kérem, most meg kitaláltak kapcsolási díjat (azt elengedték, bazi rendesek), meg adókat meg minden fittyfenét, ráadásul jelenleg valami borzasztó csomagba tettek, mivel még nem sikerült a kedvező(bb) ajánlatukhoz tartozó szerződést megküldeni. Elegem van belőlük, meg hogy itt is szakad meg ott sincs térerő, stb., ennek a fflottának a tarifái nekem megfelelnének, így jönnék ide. Párom is hoznám nyilván, neki egyéni vodka előfizuja meg egy vicc. Ja és ez már az ügyfélmegtartó csomag... konkrétan egy sima red-del már jobban járna de őt ezzel marasztalták, szerencsére hűség nélkül.
    Szóval ha valaki valóban tud segíteni annak a jelentkezését várom, mert mi mennénk. Azonnal akár! Hűség az nem akadály, valahová menni fogunk és mindenképp aláírjuk valahol a két évet, de ha már lehet akkor normális csomagra tennénk meg mindezt.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák