Hirdetés
- Netfone
- MIUI / HyperOS topik
- Karácsonyi telefonajánló 2025
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Friss információk és képek a OnePlus új órájáról
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
-
Mobilarena
A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
válasz
#24845312
#3294
üzenetére
A régebbi jelentések már nincsenek meg, de biztosíthatlak, hogy tilos lemásolni más egyedi szövegét-képét. Természetesen ha mindkét hirdetés mondjuk a márkaoldalról másolta ki a szöveget, akkor nincs olyan, hogy én másoltam ki először, a másik hirdesse más szöveggel.
-
-
-
inf3rno
nagyúr
-
Dave946
tag
válasz
#24845312
#2432
üzenetére
Köszönöm megértésed. Bánom utólag tőle rendeltem de 600 + értékelés meg győzőtt..
Hiba volt, utalni is azért tettem mert 600 pont elég megbízható sőt mi több gondoltam ügymeneten gyorsítok neki is könnyebb mert pénzénél van hamarabb..
Én ez a régi tipusú srác vagyok, és én ha valamit veszek és azt mondják ekkor meg ekkor tudsz jönni érte ott vagyok pontosan. Eladtam gépem és meg mondtam kedves vásárlónak, figyelj péntekekn tudom átadni csak mert akkor jönnek alkatrészek, és ma jön is 16:00-ra érte. Csak engem meg jól leszívattak itt ülök gép nélkül, van egy házam, tápom meg 16 gb ramom meg a kártyám. Biztos hogy értékelésem során ezeket meg fogom jegyezni, ennél sokkal korrektebb eladó is vannak hardveraprón, nem is értem embereket hogy 600 értékelésből miért csak 1 negatív, vagy most ez véletlen sors eredménye velem.... Tudod az legszarabb mikor vársz valamit idő csak telik és nem jön hitegetnek, és még én telefonálgatok neki. (ja igen mai napra szabit vettem ki össze tudjam dobni konfigot mire dolgoznom kell) Hardveraprón dög lassan válaszol pedig be szokott lépni, sms-re semmi válasz, arra se hogy fizetek akár 1500 ft-al többet nem vág földhöz hogy ide érjen amikor nekem kell. (garantált 1 napos csomag) Itt az embert nem tudom néhányan miben nézik a kedves eladók, de engem most ugy látom nem sokba. Telefonba meg csak oké, meg hogy hát raktáron neki se volt meg most erről nem tehet, meg magyarázkodás. Nem magyarázni kell hanem elnézést kérni vagy valamit beleröförögni az üzenetbe, hogy te barom ne várd mert csúszás van! Teljesen megértő vagyok mert biztos nagyon sok rendelés meg hát karácsony előtt van, na de kérem.... Akkor elején meg kell mondani figyelj nem biztos ideér, rengeget rendelésem lehet csak jövőhét azt akkor mástól veszek akinek tuti ideér terméke. Az hogy elnézést, bocsánat hosszas volt beszerzés áhh semmi, miért is várna ilyet az ember. Egyenességből, őszinteségből levizsgázott nálam, köszönöm tőle többet semmit... Nevét nem teszem nyilvánossá nem az a fajta vagyok. Ne tudjátok meg milyen ideges vagyok.. Elnézést hosszú dumáért de muszáj volt kiírnom magamból mert felment bennem a pumpa de nagyon. -
Dave946
tag
válasz
#24845312
#2430
üzenetére
Az a baj hiába kérek, most érted ha meg nem tartotta szavát mit csinálok vele?
Semmit nem lehet. Várok estig kapok e emailt.. Ez ilyen kap olyan szaknciót hogy nem hirdethet vagy tiltják? Egyenesség kéne ebbe világba mert mindenki csak levegőbe beszél, azt hogy ne haragudj elrontottam vagy hogy nem tudom biztosítani az nincs.... -
Dave946
tag
válasz
#24845312
#2428
üzenetére
Csütörtökön azt mondta ma (azaz csütörtök napján) feladom postán péntekre ott van. Ma felhívtam azt mondta már feladta, én már voltam postán semmilyen csomag nem érkezik nekem, mindig kapok emailt, sms-t hogy önnek csomagot adtak fel. Ennyi értékelés után amit ő kapott ilyet nem engednék meg magamnak. Érdekes módon akitől tápegységeket vettem 2020.12.09-én írtam feladta és 2020.12.10-én itt volt. Itt még mindig azon van bajom, hogy nekem holnap dolgoznom kéne de nincs min jelenleg, hétfőn megint és akkor még kínlódjak hogy össze rakjam gépet. Egyszerűbb lett volna figyelj nem ígérem meg péntekre, mert ki tudja mikorra tudom berendelni. Hétfő óta nem hiszem el hogy nem lehetett ezt elintézni, de a pénz mindenkinek jó. Ez volt utolsó hogy én valakinek is utaljak valamit előre, azért hogy rugalmasabban, könnyebben menjen üzlet. Fel hívtam elmondtam neki figyelj ha van plusz anyagi vonzata hogy pl feladja garantált 1 napos csomaggal akkor fizetek többet csak érjen ide. Ennyit az értékelésről ami semmit nem jelent kb ebben az esetben, kommunikáció dög lassú az emberünk szintén.. ja és szájába rágtam 5X hogy péntekig biztosan tudja e mert sürgős az ügy. Ennyit az emberekről azt akkor ne háborogjak
-
-
válasz
#24845312
#2400
üzenetére
Igazából semmi ilyen feltétel nem volt, csak egy mondatban megemlítette, hogy idegesíti a hangos cw, de az nem zavarná ha kicsit hallatszana. Sok mást irkáltunk és nem is reagáltam erre a mondatára semmit, hiszen a hirdetésbe direkt be volt írva, hogy a kártya csendes. Bár utólag úgy gondolom ezt beírni hiba volt, mert ez táp/lap függő is lehet, legközelebb ilyet nem írok be.
-
raziel01
veterán
válasz
#24845312
#2363
üzenetére
Felesleges belemenni utánvétbe még úgyis, hogy előre utalja esetleg a csomag árát.
Ha valaki annyira buta, hogy egy 12 éves tagnak se mer előre utalni akkor így járt. Ilyeneket simán leszoktam koptatni. Mit szenvedjek utánvéttel mikor jön 3 másik aki megvenné előreutalással. Jó áron kell hirdetni ennyi az egész. Én amit eddig árultam az jellemzően 4 napon belül mindig elment. -
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone 15 PRO MAX Natúr Titánium 256GB Új állapot, dobozában GARANCIÁLIS!
- 9800x3d félkonfig
- Dell Latitude 7390 / i7 8650U / 16GB DDR4 / 256GB Nvme / Vill. Eu bill / Jó akku
- Dell Latitude 5440 / i5 1345U / 16GB DDR4 / 512GB SSD / Excelent akku / Magyar bill
- Bomba ár! HP ProBook 450 G8 - i5-1135G7 I 8GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- ÚJ! AKRacing Arctica gamer szék
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Wacom Bamboo One CTF-430 rajztábla
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 4.2GHz turbo 16GB 512GB 1 év garancia
- LG 49WQ95X-W - 49" NANO IPS - 5120x1440 Dual QHD - 144Hz - USB Type-C - HDR 400 - G-Sync - FreeSync
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi




