Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wasd.hu
    senior tag

    Én nagyon szeretek utazást tervezni, és nagyon szeretek utánanézni annak, hogy milyen látnivalók vannak, és abból kiválogatni mi érdekel. Magát a konkrét utazást is szeretem megtervezni, a helyi tömegközlekedést stb is szívesen bújom, és nagyon sokszor van az, hogy a nyári menetrend teljesen más és ezeket fb csoportokban feltölött képekből lehet látni, stb. Én ezt élvezem és biztosabbnak is érzem, hogy mindennek utánanézek, nem pedig az AI-ra bízom. Abban viszont nagyon jó tényleg, hogy "Itt egy szobor, mit kell róla tudni?"

    Igen, egyetértünk, ugyanakkor pl egy Swájci vezetős nyaralás során nagyon jól jön az, hogy gyakorlatilag nem kell elengednek a kormányt és hang alapon Magyarul bármit bemondasz, kikutatja, megoldja. Akár egy Gemini / Claude. Nyilván bedrótozva a navigációs szoftverrel és további connectorokkal.

  • Smiro
    senior tag

    Én nagyon szeretek utazást tervezni, és nagyon szeretek utánanézni annak, hogy milyen látnivalók vannak, és abból kiválogatni mi érdekel. Magát a konkrét utazást is szeretem megtervezni, a helyi tömegközlekedést stb is szívesen bújom, és nagyon sokszor van az, hogy a nyári menetrend teljesen más és ezeket fb csoportokban feltölött képekből lehet látni, stb. Én ezt élvezem és biztosabbnak is érzem, hogy mindennek utánanézek, nem pedig az AI-ra bízom. Abban viszont nagyon jó tényleg, hogy "Itt egy szobor, mit kell róla tudni?"

    Ahhoz jó az AI TourMate progi például. Valós időben mutatja a látnivalókat séta közben.

  • joey04
    titán

    Én nagyon szeretek utazást tervezni, és nagyon szeretek utánanézni annak, hogy milyen látnivalók vannak, és abból kiválogatni mi érdekel. Magát a konkrét utazást is szeretem megtervezni, a helyi tömegközlekedést stb is szívesen bújom, és nagyon sokszor van az, hogy a nyári menetrend teljesen más és ezeket fb csoportokban feltölött képekből lehet látni, stb. Én ezt élvezem és biztosabbnak is érzem, hogy mindennek utánanézek, nem pedig az AI-ra bízom. Abban viszont nagyon jó tényleg, hogy "Itt egy szobor, mit kell róla tudni?"

Új hozzászólás Aktív témák