Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kezdő vagyok

    őstag

    válasz cigam #7503 üzenetére

    Én is teljesen egyetértek veled! :K

    Egy ismerősöm is már hívta az antennaszerelőt,hogy mi tévő legyen,mert nem jön semmi...
    Megjegyzem,érdekes módon maga a CH 60-on semmi változás sem történt(ha jól tudom),és a Strong SRT 8903 a freki váltás után kiírta,hogy"szolgáltatások frissítése,kérem várjon",és az RTL Klub,TV2 mux gond nélkül ment tovább(ami a CH 65-ről a CH 23-ra költözött!),
    viszont az M1 mux(CH 60)be sem jött(még a csatornalistából is eltűnt!!!)a frissítés után.

    Illetve talált egy gyenge extra csomagot,amit Szentesről adnak(CH 26),de annyi "esze"volt a Strongnak,hogy lekereste ugyan a csatornákat,látta,mi van benne,de a CSATORNALISTÁBA nem tette be,mert gyengébb volt a jele,mint a CH 22-n sugárzó szegedi adónak.

    A Golden Media nem foglalkozott vele,a csatornalistában most kétszer benne van az extra csomag.
    Igaz,itt ennél a boxnál nincs olyan,hogy automatikus keresés,hanem ráállok a frekire,mutatja a térerőt,majd a TP keresés gombot kell lenyomni(mármint mutatja a távirányítón,hogy a zöld színű gomb megnyomására keresi le a muxot.)

    Kérdés:

    fentebb említett térerők szerintetek jónak számítanak?

    másik kérdés:

    a TV2 és az RTL Klub hangja a magasabb hangfrekvenciákon szörtyögő.
    (Mindkét set top boxxal ugyanaz a jelenség fejhallgatóval hallgatva).
    De

    freki váltás után a TV2 hangja rengeteget javult,sőt hangosabb is lett.
    Az RTL Klub maradt a régiben.
    (Analóg antennával anno mindkettőnek tökéletes volt a hangja.)
    A többi adónak kifogástalan a hangja.)

    Ti tapasztaltátok-e ezt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák