Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peeter

    csendes tag

    Sziasztok!

    Már pár hete követem a fórumot, így több kérdésre már kaptam választ, viszont van még pár kérdésem melyek megválaszolásában a segítségeteket kérném.

    1. Tévére szánt összeg, forintban? ~400 max
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) Tévénézés, néha egy kis xbox, vb/eb olompia idején sport illetve F1
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? 2,5-3m
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Mindig világos van amikor használjuk a TV-t este is lámpát kapcsolunk
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? Nagyjából szemből többnyire ketten nézzük
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) Jelenleg sokat használunk Chromecast-ot illetve netflixet nézünk.
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) Nincs extra igényem
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? Mindegy
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) Az LG szimpatikusnak tűnik, de nyitott vagyok.
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) Nincs
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? Inkább újat szeretnék garanciával, de jóárasított garanciális használt is játszhat

    A HSZ alapján leginkább az LG 65NANO913 vagy az LG 55CX3 tűnik optimálisnak, azt nem egyértelmű számomra, hogy a szokásaimnak és ezekkel a környezeti tényezőkkel mennyire lenne jó választás az OLED. Tudnátok ebben segíteni? Vagy ha esetleg lenne jobb választás akkor előre is köszönöm az ajánlásokat!

  • Peeter

    csendes tag

    Sziasztok!
    Javaslatokat szeretnék, kérni, hogy az alábbi paraméterekkel milyen TV-t ajánlanátok.

    1. Tévére szánt összeg, forintban?

    4-600
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    Sorozatok nézése, gyerekeknek mese, néha film
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    5,5 meterrol, min 85" (nagyobb TV azt hiszem nem fog beleférni az összegbe)
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Vilagos szoba, este is lámpafényben
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    Szembol
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    Netflix, YouTube, HBO, Disney (van egy chromecast+android TV-m, amit szívesenhasználok tovább)
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
    Semmi különleges
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    Mindegy
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
    Mindegy
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    Semmi
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
    Inkább új, de ha van garancia, nyitott vagyok.

    Mivel mindig világosban nézzük a TV-t így az én esetemben a mennyire fekete a fekete nem igazán szempont. A Chromecast+Android tv miatt a TV oprendszere sem sorsdöntő kérdés.

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    Üdv,
    Peeter

  • Peeter

    csendes tag

    válasz Redlight2 #86382 üzenetére

    Köszönöm a választ! Neked is Quadgame94!
    Akkor még egy pici várakozás után egy kiváló TCL 85C805 lesz a befutó.

Új hozzászólás Aktív témák