Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addikt

    Sziasztok!

    Sajnos teljes TV noob vagyok, nekem nincs és nem is volt.
    Anyukámnak szeretnék venni, tök általános felhasználásra. Mi mostanában a best-buy olyan 150-200ezer környékén? Ha indokolt, akkor még valamivel feljebb is lehet menni.

    Olyan 60" körülre gondoltam, de igazából ez sem fix. 2.5 - 3 méterről nézné.

    Előny, ha kényelmes smart funkciói vannak, youtube meg hasonlókra gondolok. Ambient light funkció is jópofa, szerintem tetszene anyukámnak, de nem dealbreaker ha ez nincs.

    Amikor nem youtube, akkor leginkább laptopról nézne filmeket rajta. Ha van bármilyen épkézláb és működő wireless képátvitel, akkor az szuper lenne, hogy ne kelljen a kábellel szórakozni. Hálózatba fixen be lehet kötni a TV-t, ha az segít, csak a HDMI-t a laptopba szeretném kikerülni, ha megoldható komoly kompromisszumok nélkül.

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

  • addikt

    válasz AL #51930 üzenetére

    Köszönöm szépen a részletes leírást. Közben nézelődtem és ezek a szimpatikusak.

    LG 60UN7100 és Philips 58PUS7805.

    Képminőségben van egetrengető különbség a márkák között, vagy elég egyformák? Az ok, hogy az egyik sötétből szemből jó, a másik pedig oldalról. :) De színek meg csíkozódás meg egyebekben van számottevő különbség?

    Illetve azt írtátok, hogy MVA-nál oldalról nézve torzulhat a kép. Ez fennál alulról/felülről esetében is? Sajnos a hely adottságai miatt az ideálisnál kicsit magasabbra tudom majd elhelyezni, azért kérdem.

    [ Szerkesztve ]

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Új hozzászólás Aktív témák