Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz petakpa1 #35 üzenetére

    Én nem tudok az ajánlottakon kívül más olyan vezérlőjű SSD-t, mely támogatná a valós idejű GC-t. Szerintem a Petrol-lal sem faragnál rá, mert érzésre max. egy kicsivel lassabb ( tizedmásodpercek programtöltésekkor) , mint más SSD-k.
    Másik alternatíva, hogy veszel a WIN7-hez ajánlottak közül egyet, és a TRIM hiányát Diskeeper programmal pótolod.
    Teljesen jó megoldás, én évekig használtam TRIM nélküli SSD-t, illetve XP alatt SSD-t és nem lassult be egyáltalán.

    istvan170: A lapodban Intel a SATA3-as vezérlő, szóval nem kell aggódnod, bármelyik ajánlott SSD jó lehet.
    Kingmax-al tényleg nincs még szinte semmilyen tapasztalat, de nem véletlenül olyan olcsó.128GB Read : Up to 150 MB/s Write : Up to 120 MB/s SATA 2. Nem tudjuk 4k-ban mennyit tud... 35.000-ért .
    Én úgy látom a 120 GB-os SSD-k közül az Agility3 ( 36.657Ft) a legolcsóbb, és nem szokott probléma lenni vele.

    betonfelhő: Nyugodtan megveheted az Agility3-at is , annak már bőven 40 alá esett az ára mint láthatod, és hidd el senki sem mondaná meg a gépedet használva, hogy vertex3 vagy az Agility3 van benne...

Új hozzászólás Aktív témák