Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Bodz #62495 üzenetére

    A2000 bevált dolgokból épül fel, semmi gagyi.

    Nem mondtam, hogy gagyi, azt sem mondtam, hogy baj lenne vele. De ha ugyanannyiért vehetném a kategória csúcsát is.....az A2000 az ugye épp nem az.

    teljesítményben is kivégzi az A2000 a 860 Evot

    Ez nyilvánvaló, ha adott felhasználói körben szükség van rá, akkor ez a jó döntés. Ha nincs szükség az NVME többlet teljesítményére, akkor ez a rossz döntés. ;) szerintem

    (#62496) solfilo

    Ha az igencsak megbízható MX500-at ilyen hamar ki tudtad nyírni, akkor ki fogod az A2000-et is. :D Sose említi senki, de a HDD, SSD egyik haláloka a nem megfelelő tápellátás, bizony, nem csak a HDD-t teszi tacsra a rossz feszültségingadozás, de gondolom olyan minőségi tápod van, ami ezt kezeli és nem engedi tovább eszközök irányába. Amúgy meg jobb is, ha nem egy 860 EVO-t nyírsz ki impulzusbombákkal. :K

    Tudod mely területeken van előnye az NVME-nek és ha ezt az előnyt használod, de nem hűtöd, akkor az sem egészséges? Nem nagy plusz költség, de azért azt is bele kellett volna kalkulálni. Bár most nézem, nem lesz gond, komolyabb NVME sebességek nem az A2000 jellemzői.

    [ Szerkesztve ]

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki - Látóasszony topikot visszakaphatnám?

Új hozzászólás Aktív témák