Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    Üdv, adott Vodás net a fehér belső antennás hozzá kapott midenki által ismert routerrel. Volt, hogy többször elment a net pár percre, illetve a falu fórumában is mindig van aki beírja, hogy nála nincs net miközben másoknál meg van. Most kaptam a fülest, hogy nem valami jó ez a router, mert modem és router egyben és hurka a vezérlője, ezért könnyen lehet, hogy amiatt vannak alkalmankánt net hibák. Javasolták cseréljem ki. Volt itthon korábbról egy TL-WR841N routerem, próbaképpen beüzemeltem. A régit meghagytam modemnek és a TP linkről megy a net. Na most ez próba volt csak, könnyen lehet, hogy ez nem jobb mint ami volt is símán 6-7 éves már.
    Nagy elvárás nincs, a netem max 100-as a hatótáv is elfogadható volt, oké nem lenne baj ha az udvaron messzebre is elhordana, de csak ez végett nem cserélnék. 2-4 telefon YT nézéssel és 4-6 PC alacsony netforgalommal és 4 IP kamera, 4 okoscsatlakozó. Illetve a gamer gépem ami UTP kábellel csatlakozik az online game miatt.
    Mi a javaslat? Hagyjam a régit vagy jobb lesz ez a most beüzemelt TP link vagy vegyek egy drágábbat?

Új hozzászólás Aktív témák