Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blue_23

    senior tag

    válasz #92116480 #159779 üzenetére

    Következőket írtad az üzenetedben:
    "1. ha év végéig tudsz vele várni akkor szerintem érdemes, addigra kiderül h amd mit alkot"

    Válaszom:
    "Szerintem nem érdemes várni, mert ha fél év múlva jön ki egy CPU/GPU, akkor rá fél-1 évre lesz normális árban. Várakozni akkor lehet érdemes, ha csak később van szükséged egy új laptopra, pl akkor jön ki egy játék."

    Mivel új AMD generációról írtál, így arra reflektáltam, sehol se írtam, hogy nem érdemes régebbi generációt venni, csak azt, hogy VÁRNI nem érdemes, főleg ha most keres valakit laptopot. A régebbi technológia mindig olcsóbb, de fél év múlva még olcsóbb lesz, és így tovább. Ez egy ördögi kör, amibe nem érdemes belemenni.

    Összes YT csatornát láttad? Rengeteg szabadidőd lehet, bár szerintem csak ezzel próbálod bizonygatni az "igazad". Megsúgom, rengeteg youtube csatorna fizetett hírdetést tartalmaz, és attól függően ajánlanak valamit, hogy ki szponzorálja, többek között a népszerű Dave Lee.

    1 napja vagy itt, de máris mindenkinél mindent jobban tudsz, aki mást ír lehülyézed vagy egyéb szép jelzővel illeted. Nem tudom hány éves vagy, de ha fórumozol megtanulhatnál viselkedni is!

    [ Szerkesztve ]

    Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

Új hozzászólás Aktív témák