Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    Klíma szerelés volt nálam a héten.
    3 klíma lett felszerelve.
    A szerelők először a 3 beltérit tették fel, majd elkezdték a 3 kültérit felszerelni.
    Az elsőt felszerelték beüzemelték, majd kezdték a másik két kültérit is felszerelni.
    Ahogy nézegettem a már beüzemeltet, nekem úgy tűnt nem elég hideget fúj. Ezt jeleztem a szerelőnek. Gondoltam valami infrás hőmérővel lecsekkolja. De nem, egy fém pálcát szondát tartalmazó hőmérőt hozott be, amit a kifújás elé tett, és elkezdte mérni.
    Mivel nem csökkent eléggé bentebb tette a fém pálcát.
    Majd még bentebb..... És igen mindeközben működött a klíma... És igen sikerült beletolni a mókuskerékbe. Az 500eFt.-os klíma mókuskerekébe.
    Ami persze nem tolerálta, és egy marék lamella kitört belőle. :Y Mondta a szerelő rendelnek másik mókuskereket. :U
    Befejezte a másik két klíma telepítését. No akkor mondtam, azt a kettőt kifizetem, a 3.-at nem, hozzanak helyette egy komplett új klímát.
    Az irodából kicsit okoskodtak, hogy hát gyári mókuskerék kerül bele stb. Én mondtam, hogy a swingelő lamellák is elmozdultak, stb. nekem ne egy javított klíma legyen már 500eFt. + szerelésért fent, hanem egy hibátlan új. Ha utána hallok valami oda nem illőt, elfognak hajtani, hogy ez ilyen. Most várom az elvileg szerda délután megrendelt klímát.
    Szerintem nem fog simán menni a dolog, biztosan kell majd velük küzdeni. De annyi az előnyöm, hogy nincs kifizetve - szerencsére.
    Nem írok szerelés helyet, és céget.

    Szerintetek? :W

    Yamaha RX-A4A 8K erősítő, Zidoo Z10 Pro és Z1000 Pro eladó: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák