Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martonkocse

    kezdő

    Sziasztok!
    Suliba hurcoláshoz (heti párszor), illetve nagyrészt asztalon használva keresnék jó ár/érték arányú laptopot használtan, nagyrészt internetre, programozásra (C#), alapvető irodai munkára, multimédiára lenne használva.
    Most dell e6400 van, egyébként nagyon szeretem, jó masszív, de nekem már kicsit gyenge a core 2...

    Processzor az egy core i3 minimum legyen, i5, i7 mégjobb, minimum 3. generációs legyen.
    Ram az 4gb minimum
    Ssd nagyon nagy előnyben, max én tennék bele, azért a nélkül már nem vennék.
    Videókártya hiányával megbarátkoznék, mostaniban sincs, de ha van nem baj, mert szívesen játszanék, de max régi játékokkal.
    Nem baj ha masszív, fém akár, mint a latitude, elitebook, de mivel sokszor hurcolom, meg könyvek közt van, egy vékonyabbnak jobban örülnék (akár egy dell inspiron, latitude e7440-->jó tudom ez drága).

    Kijelző mérete az 14-15,6 legyen, 12-13 már kicsi, 15,6 felett hurcolás miatt már nagy.
    Ár az nagyon max 80, de inkább 70.
    Gondolkodtam latitude e6440-en, 7440-en, 5440-en, core i3-as inspironon, elitebook 840-en. Bármi jöhet, csak ha lehet ne a nagyon olcsó műanyag legyen ami a lehelettől széthullik.

    Köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák