Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Synthwave #8943 üzenetére

    Soha 1 szóval sem mondtam, hogy ne értene az egerekhez.
    Én nem teszteltem annyi egeret mint te vagy iamthesonar.
    Soha nem is fogom megkérdőjelezni, hogy milyen egeret javasol(tok), mert nincs elég tapasztalatom, hogy megtehessem. (ellentétben azokkal az okostónikkal akik 2 egér kipróbálása után megmondják mi a frankó).
    De engem az zavart először, hogy azt mondod aki kicsit mozgatja az egeret az nem is gyorsul. Ez hülyeség és kész.
    Majd azt vágta ki a biztosítékot amikor iamthesonar leírta nekem azt az irományát amiből nagyon is kiderült, hogy fogalma sincs arról milyen erőhatások, gyorsulások hatnak az emberre az életben.
    Ennyi. Én a gyorsulásról alkotott részbe kötöttem bele, mert azzal úgy tűnik kicsit sem vagytok tisztában.

    Hogy miért nem írtam arra valamit?
    Mert mint leírtam, nem értek annyira az egerekhez, hogy tanácsot adjak.
    Szoktam olvasni a topikot, mert érdekel mi mostanában a jó egér, mit javasoltok.
    Amúgy pedig ő ragadott ki viccnek szánt túlzást (20Gs rántást) és ő lovagolt rajta.
    Viszont, hogy attól leszakad az ember keze már távol van a költői túlzástól.
    Annyi tapasztalatom van egerekkel, hogy régen még én is olyan egérrel kezdtem a CS-t amit ha masszívan megrántottam, (igen 3 centin) akkor meg sem moccant. Az sem bírta a gyorsulást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák