Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Sziasztok!

    Laikus user keresne magának új egeret. :)

    Egy Logitech M505 volt hű társam nagyjából hat, vagy hét évig. Picikét már betegeskedik, de még mindig működne, viszont elköltöztem és teljesen máshova került a számítógép, ennek köszönhetően pedig akadozik a jel az adó és a vevő közt, ami borzasztó zavaró. Bárhova teszem, akár a számítógép hátsó portjába, akár az asztal alá ragasztott USB HUB-ba, ugyanúgy szakadozik a jel. Ezért nehezen, de arra a döntésre jutottam, hogy kéne egy új egér. Alapvetően márka hű vagyok, ha valami egyszer bevált, utána csak abban a márkában gondolkozom, de ha van valami jó ötletetek, akkor azt szívesen fogadnám.

    Az alapigények:

    - Alapvetően a számítógépen böngészek, WPS Office-t használok, ritkán Siemens Logosoft-ot, vagy Eagle-t, nagyjából ennyi, játszani egyáltalán nem játszok a gépen.

    - A fogást úgy látom, hogy valahol a "palm grip" és a "fingertip grip" között van félúton, de inkább előbbi.

    - Szeretném ha az M505-höz hasonlóan elegáns lenne a megjelenése.

    - A legfontosabb pedig az lenne, hogy legyen baromi jó az antennája, tehát be tudjam tenni a gép fenekébe az adót úgy, hogy használat közben ne akadjon a kurzor.

    Köszönöm előre is a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák