Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    volt egy dilemmám Logitech M560 - M705 - M905 (Anywhere MX) trió között, egyik se volt az igazi, egyszerűen mindegyikkel kompromisszumot kellett kössek...

    nyunyu tanácsára, mivel a Logitechnél akartam maradni, az M705 lett a befutó. itthon azért más használni, nem bántam meg. kényelmes, rendben van a súlya, homogén, tehát tudom emelgetni is, van középső katt. összességében 12 ezerig bezárólag nem találtam vezetéknélküli jobb egeret, de fölötte is csak elvétve sajnos...

    pozitívumok:

    - szép egérke
    - baromi kényelmes (nagy kezem van)
    - a gombok kényelmesek, jó a nyomáspontjuk, az oldalsók kifejezetten jó helyre lettek rakva végre
    - okos a görgő, hamar szokható
    - homogén a súlyelosztása a két elemmel, így aki emelgetni sokat az egeret, annak sem lesz gondja, hiába nem szimmetrikus a forma

    negatívumok:

    - remek anyaghasználat, de az összeszerelés lehetne valamivel jobb. picit olyan lötyögősnek érzem az egeret (főleg a görgő működéséből adódóan mondjuk), illetve az elemtakaró fedél is lötyögött, ezt kiékeltem két csík ragasztószalaggal, így pazar. (emelgetésnél nagyon zavaró volt az apró mozgás, amit produkált)

    - a szenzor érzékenységével nem vagyok megelégedve. Razer Diamondback a másik egerem, 1600dpi-n megy alapból, és ezen használom. kb fél csuklómozdulattal átérem az asztalt. itt jóval többet kell mozgatnom, hiába buzerálom az érzékenységet Win alatt. erre nincs valami megoldás?

    ezúton is köszönet nyunyu-nak a tippért, tegnap este megrendeltem, délelőtt már itt is volt. nem számítottam rá, hogy ilyen hamar véleményt tudok alkotni :)

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák