Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silvirenzo

    csendes tag

    Sziasztok!
    Vez. nélküli 1600dpi egér+bill kombót keresek, ami falon keresztül 2-3méterig még képes fogni a jelet anélkül h bármi kihagyás lenne! Ha halk az se baj, de nem fő szempont.
    Amire használnám: játékok fps, rts, rgp, játékokra multit csak hobbi szinten, ezért az 1600dpi bőven elég nekem!
    Sajnos csak a vez nélküli jöhet szóba mert monitor helyett falra szerelt családi led tv-re lesz kötve viszont a pc pont egy fal mögé van helyezve mert ott nincs útban senkinek, fal 25centis vályog és tulajdonképpen csak belóg, de épp annyira h kitakarja a házat teljes egészében! Kijjebb nem tudom húzni mert szintén útba lenne, a család kikötötte h zsinórokat nem akar látni, úgyh a hosszabító jeladó sem lehetséges:(
    Találtam egy tesztalanyként használt Logitech Wireless Desktop MK250, a tesztben azt írták róla, h jól kommunikál a jeladóval még árnyékolás mellett is 3-4 méterig viszont csak 1200dpi és nem is olyan halk de végülis a zaj kérdést luxusnak veszem és lemondok róla. Ez 6-7ezer ft.-ért
    Kiadnék én 10-15ezret is ha van 1600dpi-ben és tudnám h biztos működik falon keresztül!
    Egész héten ezzel kapcsolatban keresgéltem neten, de sajnos sehol se taglalják ezt a falon keresztül való működést! Ahol meg igen ott az a termék pont nem felel meg nekem!:(
    Légyszi segítsetek, már csak ez hiányzik a teljes konfigomhoz!
    Ja igen lézeres jobban érdekel mint az optikai, de végülis rábólintok mindkettőre!

    Előre is köszönöm mindenki segítségeteket!

    Üdv

    Renzo

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák