Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowK

    tag

    válasz nyunyu #19004 üzenetére

    A gyurus ujjam es a kisujjam nekem is lelog az M500-rol, bar nem tudom milyen szeles eger kene, hogy azok ne logjanak le... igazabol nem fogtam meg G400-at vagy a vele azonos formaval rendelkezoket, ahogy nezem kb ekkorak meretre mint ez, de lehet nincs igazam. Viszont a lenyeg az, hogy a tenyeredbe bele fekszik-e vagy nem. LX8 egyaltalan nem, sot, eleg nagy pupja van a hatan, igy lehetetlen ratenyerelni, nyomna a tenyered. Viszont ahogy latom az M500 meg a G400 meg a hasonlo formajuak ugy vannak csinalva, hogy a hata ellaposodik szep lassan, igy van egy termeszetes ive ami a kezbe illik.

    BTW en szivesen vettem volna G400-at, ha lett volna rajta lendkerekes gorgo, de nincs. G500 meg mar egyreszt tul draga, foleg hogy nem jatszom es nem is nagyon fogok, viszont hasznalhatatlannak is erzem normal hasznalatra, az oldalso 2 gomb helyet tele zsufoltak 4-el, elment az eszuk. A dpi gombok is szerintem eleg rossz helyen vannak ha normalis hasznalathoz kell. Tehettek volna valahogy ugy mint a G9x-ben, hogy ne legyen kilogo extra gomb. Szerintem az idealis egy G400 lenne uj gorgovel, de annak mar lottek, az osszes tobbit agyon rakjak (nekem) felesleges gombokkal.

    A lendkerekes gorgo pedig kb megvaltas netezni meg hosszu pdf-eket gorgetni.

Új hozzászólás Aktív témák